MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda olsun istiyorsanız listeden seçim yapabilirsiniz.

Peeling; cildi yenileyen, sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan etkili yöntemlerden biridir. Cildiniz için çok faydalı, besleyici ve koruyucu malzemelerden hazırlanan karışım ile peeling yapabilir, cildinizin henüz mevsim geçişi etkilerini yaşadığı sonbaharda çok daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de videomuzu izleyin ve yapımı çok kolay tarifimizi hemen uygulayıp büyüleyici bir güzelliğe kavuşun. Şimdiden kolaylıklar dileriz!

Sonbahar peeling önerisi, sonbahar peeling tarifi, sonbahar peeling nasıl yapılır, sonbahar peeling nasıl yapılmalıdır, sonbahar peeling malzemeleri, sonbahar peeling yapımı, sonbahar peeling yapılışı, sonbahar peeling hazırlanışı ve daha birçok güzellik önerisi MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

Avokadonun içerisinde yer alan sağlıklı yağlar cildinizin nemlenmesini sağlamaktadır. Avokadodaki yağlar cildinizde bulunan doğal yağlar ile uyuşmaktadır ve bu sebeple cildinizi besler ve günün olumsuz etkilerine karşı cildinizi korur.

YAPILIŞI:

1. Bir adet avokadoyu ezip, iki kaşık bal ve 1 kaşık şekerle karıştırın.
2. Şeker peeling etkisi gösterirken bal ve avakado yüzünüzü besler.
3. Bütün malzemeleri karıştırıp cildinizi tahriş etmeyecek şekilde dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve ılık suyla durulayın.

EN ÇOK İZLENENLER