Star Wars Yarışması Katılım Koşulları

  1. #starwarsmigrosta isimli yarışma, Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  1. Yarışma işleyişi şu şekildedir:

Mağazayı ziyaret eden müşteriler, mağazalarda veya mağaza dışında diledikleri bir yerde Star wars temalı fotoğraf çekilirler. Fotoğraflarını #starwarsmigrosta etiketi ile Instagram/Twitter/Facebook hesaplarında paylaşırlar.

  1. Yarışma 26.12.2015 tarihinde saat 00.01’de başlayıp, 26.01.2016 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Gönderilen fotoğraflar arasından kazananlar Migros jürisi tarafından 27.01.2016 tarihinde yapılacaktır. Kazananlar, 28.01.2016 tarihinde Instagram.com/migros_tr  www.twitter.com/Migros_Turkiye adreslerinde yayınlanacaktır. Kazanan 25 kişiye Star Wars ışın kılıcı ve 10 kişiye Kylo ren ses dönüştürücü maske ikramiyesi verilecektir.
  1. #starwarsmigrostayarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
  1. #starwarsmigrostayarışması kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Migros Ticaret A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
  1. Migros Ticaret A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
  1. Migros Ticaret A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Migros Ticaret A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.
  1. Migros Ticaret A.Ş.’ye, işbu uygulama süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta göndermelerine izin verdiklerini beyan ve kabul ederler.
  1. Bu yarışma Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 25.12.2015 tarihli ve 40453693-255.05.02/3890-9160 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmektedir.
  1. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler, Migros Ticaret A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınları ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hizm. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve 1. derece yakınları katılamaz. Katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.