Tarçınlı Muzlu Sote
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 165
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Şimdiye kadar bildiğiniz tüm soteleri unutun! Tarçın ve muz aşkınaaa! Sizi nefis bir lezzetle tanıştıracağız!

Rafine şekersiz, tamamen doğal seçeneklerle tatlıya doymaya hazırsanız detaylara geçelim. Öncelikle çok pratik olan bu tarif; ani tatlı krizlerine harika bir kurtarıcı olmaya aday. Tereyağında sotelenen muz dilimlerine, tarçının kan şekerini dengeleyen etkisi ve o büyüleyici kokusu ekleniyor, olaya ceviz içinin enerji veren, hafızayı güçlendiren etkisi de karışınca akıllara zarar bir tatlı hazır oluyor! İşte sadece bu kadar! Evinizde mutlaka bir tava olduğunu düşünüyoruz, diğer malzemeleri de en yakınınızdaki Migros’tan edindiğinizde videomuz çoktan sizi buracıkta bekliyor olacak. Şimdiden afiyet olsun!

Tarçınlı muzlu sote tarifi, tarçınlı muzlu sote nasıl yapılır, tarçınlı muzlu sote nasıl hazırlanır, tarçınlı muzlu sote hazırlanışı, tarçınlı muzlu sote yapılışı, tarçınlı muzlu sote malzemeleri, ev yapımı tarçınlı muzlu sote, nefis tarçınlı muzlu sote, pratik tarçınlı muzlu sote, rafine şekersiz tarifler ve daha birçok özel lezzet MigrosTV videolarında, bizi takip etmeye devam edin!

YAPILIŞI:

1. Muzların kabuklarını soyup kalın bir şekilde dilimleyin. Bir tavaya tereyağını ekleyin.
2. Muzları ve şekeri de ekleyip soteleyin hafif Karabekir’e olunca tarçını ve ceviz içini ilave edip Ocak’tan alıp servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER