#TeşekkürlerAnnem Yarışma Kuralları

 1. #TesekkurlerAnnem isimli yarışma, Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 2. Yarışma işleyişi şu şekildedir: Takipçiler profillerinde anneleri ile fotoğraflarını #TesekkurlerAnnem etiketiyle paylaşırlar.
 3. Yarışma 09.05.2019 tarihinde başlayıp, 12.05.2019 tarihinde sona erecektir.
 4. 12.05.2019 saat 23.59’a kadar bu etiket ile profilinde annesiyle fotoğrafını ve ne için teşekkür ettiğini paylaşanlar arasından, Migros_tr instagram mecra editörleri tarafından fotoğraf kalitesi, konsept ve görsel uygunluğuna bakılarak seçilecek olan fotoğraf ve teşekkür söylemleri, 13 Mayıs günü Migros_tr’de yayınlanacak Teşekkürler Annem albümü içinde kullanılacaktır. Paylaşımı bu etiket ile yapan katılımcılar fotoğraf ve söylemin Migros mecralarında kullanılmasına izin vermiş sayılacaklardır.
 5. #TesekkurlerAnnem  yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 6. #TesekkurlerAnnem yarışması katılımcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Migros Ticaret A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
 7. Migros Ticaret A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 8. Migros Ticaret A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Migros Ticaret A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.
 9. Migros Ticaret A.Ş.’ye, işbu uygulama süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta göndermelerine izin verdiklerini beyan ve kabul ederler.
 10. Yarışmaya katılan katılımcılarımızın profilleri gizli olmamalıdır
 11. Fotoğraf ve teşekkür ifadesini paylaşan kişilerin paylaştığı fotoğrafın gerçekliği ve kendine ait olması sorumluluğu yukarda belirtilen şartlarla katılım yapmış olan kişiye aittir.