Erik Çekirdeği

Erik Çekirdeği
Son 13 Gün

Satın aldığınız tiyatro oyununu görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Oyun Hakkında

Lev Tolstoy’un aynı adlı eserinden uyarlanan, çocukların gelişimine katkı sağlayacak, pedagog onaylı, tek perde müzikli çocuk oyunu. İnteraktif olması dolayısı ile çocukların ilgisini çeken Erik Çekirdeği, kurgusu ve müzikleri ile de diğer çocuk oyunlarından farklı özellikler gösteriyor. Profesyonel oyuncu kadrosu, müzikleri ve interaktif olma özelliği ile bu oyun tam çocuklarımıza göre.
Rus edebiyatının en önemli isimlerinden olan Lev Tolstoy, aynı adlı öyküsünde çocuklara güzel ve anlamlı mesajlar veriyor. Barbaros Uzunöner de öyküyü oyunlaştırırken aynı hassasiyet ile yaklaştı. Oyun, çocuklarımızın keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor ve onlara olumlu mesajlar veriyor.
Çünkü onlar en iyisini hak ediyorlar.

KÜNYE

ÖYKÜ LEV TOLSTOY
YAZAN , YÖNETEN BARBAROS UZUNÖNER
YÖNETMEN ASİSTANI BURAK SOYTEMİZ
KOSTÜM DEKOR HAYAL ÇOCUK TİYATROSU
SES IŞIK AYHAN TAZEOĞLU

OYUNCULAR

– BURAK SOYTEMİZ
– BALCA AYDOĞDU
– DENİZ DEĞİRMENCİ
– ONUR SARIALTIN

Etkinlik Kuralları
1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.
2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.
3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
4. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır.
5. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
6. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.
7. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.
8. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
9. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
10. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
11. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
12. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Giriş Yap / Üye Ol
Giriş Yap / Üye Ol
Money.com.tr sitesine git
Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Kodu Giriniz