Meraklı Dedektif ve Gırgır

Meraklı Dedektif ve Gırgır
Son -8 Gün

Satın aldığınız tiyatro oyununu görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Oyun Hakkında:

Çocuklara yönelik olan bu tiyatro oyunumuzda hikayenin merkezinde oldukça meraklı bir köpek olan Dedektif ve uyanık bir kedi oılan Gırgır yer alıyor. Aynı evde yaşayan evcil hayvanlar olan Dedektif ve Gırgır, bir gün sahiplerinin işe gitmesinin ardından sıkılıp sokağa çıkmaya karar verirler. Eğlenceli anlar eşliğinde bir şekilde sokağa çıkmayı başarırlar. Dedektif önden çıkmıştır, Gırgır ise onu geri döndürmek için peşinden çıkar.
Sokağa çıkmalarıyla birlikte başlayan serüvenlerde, karakterlerimizin dışarıda yaşadağı güzellikler, dostluklar ve zorluklar, izleyicilere hayvanların perspektifinden aktarılarak izleycilerimizin sokak hayvanlarının yaşayabilecekleri sorunları anlamaları ve hayvan sevgisinin aşılanması hedeflenmektedir.

Sokağa çıktıklarında önce doğayı ve doğal güzellikleri farkeden karakterlerimiz doğanın tadını çıkardıktan sonra sokakta zor şartlarda yaşayan Çokomel ve Profesör ile karşılaşırlar. Bu karşılaşma ile çocuklarımızın ‘dayanışma’ güdülerini harekete geçirmiş ve bu sebeple kendileriyle doğrudan ilgili olmayan grup projelerine nasıl katılacaklarını görmüş olacaklar.

Oyuncular

Dedektif: Ramazan Tetik
Gırgır: Irmak Barman
Recep: Ö. Baran Başaranoğlu
Pakize: Sımay Demir
Profesör: Ö. Baran Başaranoğlu
Çokomel: Sımay Demir

Künye
Yazan – Yöneten: Emre Özmen
Koreograf: Pınar Ataer
Dekor – Kostüm Tasarım: Tiyatro Şart
Müzik: Tiyatro Şart

Etkinlik Kuralları
1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.
2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.
3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
4. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır.
5. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
6. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.
7. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.
8. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
9. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
10. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
11. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
12. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Giriş Yap / Üye Ol
Giriş Yap / Üye Ol
Money.com.tr sitesine git
Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Kodu Giriniz