Pocahontas & Yeni Dünyanın Keşfi

Pocahontas & Yeni Dünyanın Keşfi
Son 15 Gün

Satın aldığınız tiyatro oyununu görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Oyun Hakkında

Virginia’da bir yerli kabile olan Algonquin kabilesinin şefi Powhatan’ın kızı prenses Pocahontas hikayemizin ana kahramanıdır. Yeni dünya Amerika’nın keşfi sırasında bir grubun Virginia kıyılarına gelmesiyle başlayan hikaye, koloni gemisi kaptanı John Smith ve Pocahontas’ın tanışmaları sayesinde birlik olarak barışı sağlamalarını konu almaktadır. Yerli halk, topraklarını yabancılardan korumak ister ancak her iki taraf da bu karşılaşma sayesinde birbirinden çok şey öğrenirler. Pocahontas, bu yaşananlardan sonra barış sembolü haline gelir. Hikayemiz anonim kızılderili halk öyküsünden uyarlanmış ve kızılderili atasözleriyle zenginleştirilmiştir. İnsanın doğayla, başka canlılarla, insanlarla olan ilişkisi üzerine çocuklarda duyarlık yaratma amacı taşıyan hikayemiz uzman onayı almış, çocuk psikolojisi ve gelişimi için uygundur.
(Oyunumuzun süresi 35 dakika ve tek perdedir.)

Künye

– Yapım: Özkaya Yapım
– Yazan: Engin Özyürek
– Yöneten : Engin Özyürek
– Dekor Tasarım: Cengiz Erdoğan
– Kostüm&AksesuarTasarım: Handan Bayrakdar
– Işık & Teknik: Rafiz Mehdizade

Oyuncular

– Ayça Zeynep Genç
– Engin Özyürek
– Mehtap Yılmaz
– Ender Sakallı
– Orhan Özpişirici

Etkinlik Kuralları
1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.
2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.
3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
4. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır.
5. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
6. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.
7. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.
8. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
9. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
10. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
11. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
12. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Giriş Yap / Üye Ol
Giriş Yap / Üye Ol
Money.com.tr sitesine git
Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Kodu Giriniz