Ağaçlar Ayakta Ölür

Ağaçlar Ayakta Ölür
Son 11 Gün

Satın aldığınız tiyatro oyununu görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Oyun Hakkında

“Ağaçlar Ayakta Ölür”, İspanyol yazar, şair Alejandro Casona’nın dünya klasikleri arasında yer alan bir duygusal komedisi.

Ülkemizde daha önce Macide Tanır’ın unutulmaz yorumuyla sahnelenen oyunun metninden esinlenen bir senaryo yazılmış ve bu film Yıldız Kenter ve İzzet Günay’ın başrolde olduğu bir sinema klasiği haline gelmişti.

Nedim Saban ise oyunu farklı bir zaman ve mekana taşıyarak uyarladı ve bu yorumuyla Ekin Yazı Dostları Yılın Yönetmeni Ödülünü kazandı.

İyilik ve sevgi kavramında yoğunlaşan oyun, dağılan aileyi bir araya getirmek için büyük bir risk alan bir adamın karısına yapmaya çalıştığı iyilik üzerine kurulu. Oyunda gerçekle yüzleşmenin ağır bedeli ve mutluluğu yalan üzerine kurmanın büyüsü anlatılıyor.

11 yıl sonra bu oyunla tiyatroya dönen Nevra Serezli, oyunda yüreği torun özlemiyle dolu Büyükanne rolünü oynuyor. Usta oyuncu Nuri Gökaşan da Serezli ile başrolde. Kadrode ayrıca genç oyuncular Burcu Kazbek, Arif Güney, Oral Özer, Meltem Özlevent, Mahir Akgündoğdu da var.

Serezli’nin tiyatroya döndüğü bu oyun, pandemi koşulları nedeniyle kesintiye uğramasına rağmen, kendisine 9 farklı ödül kazandırdı.

Oyuncular

• Güzide: Nevra Serezli
• Cevdet: Nuri Gökaşan
• Zeynep: Burcu Kazbek
• Asım/ Hakan: Arif Güney
• Hakan: Oral Özer
• Gülnaz: Meltem Özlevent
• Jonglör : Mahir Akgündoğdu

Künye

• Yazan: Alejandro Casona
• Türkçesi: Nedim Saban
• Yöneten: Nedim Saban
• Dekor Tasarım: Cihan Aşar
• Kostüm Tasarım: Sadık Kızılağaç
• Işık Tasarım: İsmail Sağır
• Yönetmen Yardımcıları: Yusuf Kerem Orak, Erdinç Doğancı
• Yapım Asistanı: Nagihan Yıldırım

Etkinlik Kuralları

1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.
2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.
3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
4. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır.
5. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.
6. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.
7. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.
8. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
9. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
10. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
11. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.
12. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Giriş Yap / Üye Ol
Giriş Yap / Üye Ol
Money.com.tr sitesine git
Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol

Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Giriş Yap / Üye Ol
Profilinize yönlendiriliyorsunuz. Lütfen bekleyin.
Kodu Giriniz