Ton Balıklı Sandviç
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 89
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Yemek yapmaya vakti olmayanlara, çocuğunun beslenme çantasına ne koyacağını düşünenlere, birden gelen piknik fikrine hazırlayacak pratik bir şeyler arayanlara, dışarıda yemek yemeyi sevmeyip evden bir şeyler hazırlamak isteyenlere iyi gelecek bir önerimiz var. Şipşak hazırlanıp tıka basa doyuracak, leziz mi leziz bir sandviç tarifi arıyorsanız işte buldunuz; karşınızda ton balıklı sandviç!

Migros reyonlarından ya da Migros Sanal Market’ten kolayca edinebileceğiniz ton balığının katkılarıyla sizi harika bir öğün bekliyor! Sandviç ekmeğinin içerisini bol sulu, nefis domates dilimleri ve taze biberlerle doldurup dilerseniz çeşitli baharatlarla da tamamlayabileceğiniz ton balıklı sandviç yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda. Ekmek tercihini kepekli ya da çavdardan yana da kullanırsanız daha hafif olur bizden söylemesi. Şimdiden afiyet olsun!

YAPILIŞI:

Sandviç ekmeğini ortadan tamamen ayırmadan bölün içerisine marul, domates, biber ve ton balığını ekleyip streç film ile sarın. İsteğe göre streç film üzerine şekil verip paketleyerek afiyet tüketebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER