Psikolog, yazar, televizyon programcısı, akademisyen kimlikleriyle önemli çalışmalara imza atan, yıllardır ilgiyle takip edilen Prof. Dr. Üstün Dökmen MigrosTV’de!
Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri için ebeveynleriyle kaliteli vakit geçirmeleri son derece önemlidir. Peki, çocuklarla nasıl verimli vakit geçirilir? Çocuklarla evde yapılabilecek basit etkinlikler neler olabilir?
Sıradaki videomuzda Prof. Dr. Üstün Dökmen, çocuğunuzla evde kaliteli vakit geçirebileceğiniz hem size hem de çocuğunuza iyi gelecek etkinlikleri anlattı. Siz de videomuzu izleyerek birbirinden keyifli ve faydalı etkinliklerle tanışabilir; çocuğunuzun ileride sağlıklı bir birey olması için önemli bir katkıda bulunabilirsiniz. Geri kalan tüm detaylar Prof. Dr. Üstün Dökmen’in keyifli anlatımıyla videomuzda, iyi seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti çocuklarınızla daha verimli ve güzel hale getirmek için çocuk gelişimi ve etkinlikler konusunda birçok içeriğe ulaşabileceğiniz MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER