Uzman Kasap Köfte Tarifi
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 3.759
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Köfte Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Köfte pilav ikilisi hem en kolay hem de en leziz menülerin başında gelir. Çocuklar da yetişkinler de ona kolay kolay hayır diyemez. Yanına bir de ayran gelirse dünyanın en özel, en besleyici menüsü oluverir. Pratik seven ev hanımlarının da yanındadır, pek yemek yapmayı bilmeyen öğrencilerin de en büyük destekçisidir.

Vazgeçilemeyen menülerin başında gelen, sonuçları kötü olmayacak kadar kolay bir yapıma sahip olan köfte pilav ikilisine bu kez Uzman Kasap güvencesi ekleniyor ve işler daha da lezzetleniyor! Siz de bu akşam ya da öğle yemeği için leziz ve çabucak sonuçlara ulaşmak istiyorsanız bu tarifimize bir göz atın deriz, üstelik Uzman Kasap sır da saklar ve leziz sonuçların kaynağını kimselere söylemez, size de övünmesi kalır. Tarifimizin tüm detayları videomuzda. Şimdiden afiyet olsun!

Uzman Kasap köfte nasıl yapılır, Uzman Kasap köfte pilav tarifi, Uzman Kasap köfte hazırlanışı ve daha birçok pratik lezzet için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Köfte Yapımı:

1. Paket içerisinden çıkan 10 adet uzman kasap tekirdağ köfteyi yüksek ısıda olan döküm ızgara tavaya ekleyin. Her bir tarafını 2'şer dakika pişirdiğiniz köfteleri arzu edilen garnitür ile sıcak bir şekilde servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER