Üzüm Hoşafı
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 420
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
0

Üzüm Hoşafı

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Çeşit çeşit üzümleri nasıl seversiniz? Kurutulmuş olarak mı, tatlının ya da pastanın içerisinde mi, suyunu içerek mi, yoksa sirkesini yapıp salatalara katarak mı? Gördüğünüz üzere üzüm sevenlerine ya da sevmese bile onun faydalarından yararlanmak isteyenlere birçok seçenek mevcut. İşte biz de sıradaki tarifimizde sizi o seçeneklerden biri ile tanıştırmak istiyoruz; karşınızda üzüm hoşafı!

Özellikle eski zamanlarda sofraların vazgeçilmez bir seçeneği olan, şifa kazanma konusunda önemli bir takviye sayılan üzüm hoşafını siz de sofralarınızı tamamlamak için hemen hazırlayabilirsiniz. Üzüm hoşafını isterseniz evin en küçüğüne vitamin olsun diye sunabilir, isterseniz evin en yaşlısına hem güç olsun diye hem de ona ufak bir nostalji yaşatmak için hazırlayabilirsiniz. Herkesin seveceğini düşündüğümüz üzüm hoşafı tarifi hakkında tüm detaylara videomuzdan ulaşabilirsiniz. Üzüm hoşafı ve daha birçok şifa dolu tarif için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin. Şimdiden afiyet olsun!

YAPILIŞI:

1. Kuru üzümleri ilk olarak soğuk suda 15 dk bekletin ardından bir tencereye suyu ve şekeri ilave edip kaynatın. 2.Üzerine kuru üzümleri ilave edip kaynatmaya devam edin.
3.4. 5 dk daha kaynatıp Ocaktan alıp servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER