MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Zayıf Tırnaklar İçin Maske

Gün içinde sürekli meşguliyeti olan ellerimizin yıpranma oranı özellikle yaz aralığında sıcak ve kuru hava ile birlikte iyice artıyor, tabii ki tırnaklarımızın da… Biz de evde kolayca uygulayabileceğiniz, doğal ürünler içeren bu karışımla etkili bir maske hazırlayalım istedik. Zayıf tırnaklar için maskenin detayları için videomuzu izleyin.

Bir grup insana “Kalbinizin kırılması mı sizi daha çok etkiler; yoksa özenle, bin bir bakımla uzattığınız tırnaklarınızın kırılması mı?” diye bir soru yöneltsek büyük bir çoğunluğundan “Tırnaklarımızın kırılması tabii ki!” diye bir yanıt alma olasılığımız oldukça yüksektir.

Bir başka düşünce ile kalp kırıklarından sonra insanın canını en çok yakan konular arasında özenle büyütülen tırnakların ufacık bir yanlış hareketle kırılması gelir. Bir tane tırnağın kırılması, diğer dokuz tırnağı da kesmek için yeterli bir sebeptir. İçiniz ağlaya ağlaya bile olsa uzattığınız tüm tırnaklara keserek veda edersiniz. Tamam tamam, daha fazla üzülmeden sahneyi durduralım!

Gelin bu videomuzla şu üzücü durumu yaşamadan önlem alalım, tırnaklarımızı güçlendirelim ve keyifle uzatabilelim. Nasıl mı? Tüm detaylar için videomuzu izleyin. Keyifli seyirler!

Zayıf tırnaklar için ne yapabilirim, zayıf tırnaklar nasıl güçlendirilir, zayıf tırnaklar nasıl iyileştirilir, zayıf tırnaklar için bakım önerisi, zayıf tırnaklar için öneriler, zayıf tırnakların tedavisi, zayıf tırnaklar nasıl iyileşir, zayıf tırnaklar için doğal öneri ve daha birçok pratik güzellik önerisi MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.