Faydalı yiyeceklerden yemeyip de sürekli abur cubur tüketen çocuğunuzdan şikâyet eden bir anne misiniz? Belki de hayatınızda eksik olan eğlenceli,yaratıcı bir oyundur ne dersiniz?

Sıradaki videomuzda çocuğunuza birbirinden çeşitli meyveleri yedirmenin ve çocuğunuzla güzel bir vakit geçirebilmenin tarifini veriyoruz.

Zeynep Aydoğan, namı diğer Zeze ve sevimli kızı Ece Aydoğan ile eğlence, merak, sezgi ve tahmin dolu bir oyun oynadık. Bu sırada bolca vitamini Ece’nin en eğlenceli yoldan almasını sağladık, sakın çaktırmayın!

Bu keyifli anlara ortak olmak ve kendi çocuğunuza yemek yedirme konusunda ilham almak için hemen videomuzu izleyin. Keyifli seyirler!

Zeynep Aydoğan, Ece Aydoğan, Zeynep Zeze, eğlenceli oyunlar, çocuklara meyve yedirmenin yolları, çocuklara oyunla yemek yedirmek için taktikler, pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, sağlık, eğitim,yemek, güzellik ve daha birçok konuda uzman görüşlerini içeren tüm video ve yazılar her gün MigrosTV’de. Bizi takip etmeye devam edin!

EN ÇOK İZLENENLER