Bu videomuzda mutfak aletleri ile nasıl orkestra kurulabileceğini izleyeceksiniz.

Kim demiş, “Mutfakta eğlence olmaz.” diye? Mutfakta eğlence olur; hatta mutfak aletleri ile kusursuz bir orkestra kurulur! Çocuğunuzla birlikte güzel bir vakit geçirmek ve belki de onun müziğe olan kabiliyetini keşfedebilmek için yaratıcı, kolay ve keyifli bir etkinlik fikri arıyorsanız, buldunuz diyebiliriz.
Zeynep Aydoğan, namıdiğer ZynpZeze ve kızı Ece Aydoğan’ın eğlenceli dakikalarına ortak olup ilham almak için eğlence ve sevimlilik içeren videomuz sizi bekliyor. Keyifli seyirler!

Zeynep ve Ece Aydoğan, Zeynep Zeze, Zeynep Aydoğan, Ece Aydoğan, çocuklu aktiviteler, çocukla eğlenceli dakikalar yaratmak, çocukla oyunlar ve daha birçok konuda keyifli videolar için bizden ayrılmayın!

Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün MigrosTV’deyiz.

EN ÇOK İZLENENLER