Yaz aylarında en çok aradığımız şeyler arasında nefis içecekler gelir. Düşünsenize bolca enerji veren, aynı zamanda lezzetli ve hafif bir içecek hangimize iyi gelmez ki?

Bu videomuzda Zeynep ve Ece Aydoğan’ın anlatımı ile bardakları harika bir lezzetle doldurmayı hedefledik ve ortaya leziz bir sonuç çıktı. Havuz başında da evin serin köşesinde de keyfinize keyif katacak bu yaz içeceğinden her gün yapmak isteyecek, onsuz geçen yaz günleri için pişmanlık duyacaksınız.

Süt, bal, fıstık ezmesi gibi malzemeleri ile oldukça besleyici, yulaf ve çeşitli meyveler ile tok tutan bu yaz içeceği için mutfağa doğru yola çıksanız iyi edersiniz. Püf noktası olarak yanınıza Ece gibi minik bir arkadaş da alırsanız lezzete lezzet katabilirsiniz bizden önermesi.
Kolayca hazırlayabileceğiniz bu harika tarif için bardaklarınız da hazırsa daha fazla vakit kaybetmeden tüm detaylar için videomuzu izleyin deriz!

Yaz içeceği tarifi, yaz içeceği nasıl yapılır, yaz içeceği malzemeleri, yaz içeceği nasıl hazırlanır, yaz içeceği hazırlanışı, yaz içeceği yapılışı, ev yapımı yaz içeceği, besleyici yaz içeceği, enerji veren yaz içeceği, tok tutan yaz içeceği ve daha birçok farklı içecek tarifi MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

EN ÇOK İZLENENLER