Bu videomuzda ZynpZeze ile yiyecek ve hayvanları eşleştirme oyununun ne kadar eğlenceli olduğunu izleyeceksiniz.

Çocuğunuzun faydalı yiyecekler yememesinden şikâyet ediyorsanız belki de asıl eksik, yaratıcı çözümler bulamıyor oluşunuzdur. Çünkü eğlenceli bir etkinlik ile çocukların keyifle tüketmeyeceği yiyecek yok denecek kadar az bulunur.

İşte size çocuğunuza faydalı besinler yedirebilmek için çok yaratıcı, çok keyifli çok da kolay bir etkinlik önerisi! Bu etkinlik sayesinde çocuğunuzun hem sevimli hayvanların dünyasını daha yakından tanımasına imkân tanımış hem de çocuğunuza faydalı ve keyifli bir öğün saati hediye etmiş olacaksınız. Daha ne bekliyorsunuz, tüm detaylar için hemen videomuzu izleyin!

Zeynep ve Ece Aydoğan, Zeynep Zeze, Zeynep Aydoğan, Ece Aydoğan, çocuklu aktiviteler, çocuklara yemek yedirmek, çocukla eğlenceli dakikalar yaratmak ve daha .sbirçok konuda keyifli videolar için bizden ayrılmayın.

Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün MigrosTV’deyiz.

EN ÇOK İZLENENLER