MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Çatışma Yönetimi
Bölüm - 1 Çatışma Tutumum Benim Hakkımda Ne Söylüyor?

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 8 Video
 • 1

  Çatışma Tutumum Benim Hakkımda Ne Söylüyor?

  02:00
 • 2

  Pondy’ye Göre Çatışmanın Hangi Evresindeyim?

  02:00
 • 3

  Kurt ve Eşeğin Çatışması

  01:00
 • 4

  Çatışmada Bermuda Şeytan Üçgeni

  01:00
 • 5

  Çatışmada 8 Saniye Kuralı

  02:00
 • 6

  Acı Sözü Tatlı Bir Şekilde Nasıl Söyleyebilirim?

  01:00
 • 7

  Bozulan İlişkimi Nasıl Düzeltebilirim?

  02:00
 • 8

  Hayır Diyebilmek

  01:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Bu eğitimimiz sayesinde gerekli bilgi, beceri ve basit formüller ile dezavantaj gibi görünen durumu avantaja çevirmenin yöntemlerini öğrenecek, yapıcı ve kalıcı çözümler üretebilen bir çatışma kültürünü kazanacaksınız.

Eğitmen : Ruhan Maral, 1975 İzmir doğumludur. 1998 yılında Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra,kamuda İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı. Hukuk alanında görev aldığı projelere katkı sağlamak adına ikinci üniversite olarak Adalet MYO’dan mezun oldu. Ankara Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı alanında “Profesyonel İş Hayatında Cesaret Yönetimi” tezi ile yüksek lisansını birincilikle tamamladı. 2012-2013 yılları arasında Afganistan Millî Ordusunun kuruluşunda İnsan Kaynakları ve Lojistik Danışmanı olarak görev aldı. Moral motivasyon faaliyetleri, okuma yazma oranlarının artırılması ve geleneksel uygulamaların kazandırılması çalışmalarından dolayı sorumlu olduğu bölgede 10 yıl boyunca ödüllendirilen ilk ve tek yabancı oldu, aynı zamanda NATO tarafından madalya ile ödüllendirildi. 2015, 2016, 2018 yıllarında Türkiye çapında yapılan SAP Forumlarında konuk konuşmacı ve panel yöneticisi olarak yer alarak, söz konusu süreçlere ilişkin başarı hikâyeleri paylaştı. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında üniversitelerde, ilkokullarda, sivil toplum kuruluşlarından üç binden fazla kişiye gönüllü seminerler verdi. Kurumsal hayattaki çalışmalarından sonra deneyimlerini paylaşmak üzere katıldığı İzgören Akademi’de Eğitmen Uzmanlık Programını birincilikle bitirerek Akademi bünyesinde 3,5 yıl kurumsal eğitmenlik yaptı. Bu süre zarfında en yüksek müşteri memnuniyet ortalamasını aldı. Kariyer danışmanlığı çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla uluslararası koçluk federasyonu (ICF) akrediteli profesyonel koçluk eğitimini tamamladı. ACC ünvanlı (ICF akreditasyonlu) Profesyonel Koçluğun yanında aynı zamanda Yönetici ve Takım Koçu oldu. Yapılan anketler ve heyet değerlendirmesi sonucu, 2019 yılında en iyi çıkış yapan yönetici koçu ödülünü aldı. 2019 yılından itibaren Türk Hava Kuvvetlerinde yetiştirilen F-16 pilotlarının liderlik ve koçluk süreçlerinden sorumlu oldu.

 • 12 Dakika
 • 8 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi