MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Kullanım Koşulları

MigrosTV İçerik Hakları ve Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu web sitesinde çeşitli bilgi, öneri, tavsiye, yazılar, mesajlar, yorumlar, bildiriler, konular, çizimler, programlar, müzik, ses, fotoğraflar, videolar, veri ve diğer maddeler ( “İçerik”) bulunmaktadır. Bazı içerikler, Migros TAŞ veya tedarikçileri tarafından, bazı içeriklerse – bültenler, forumlar, bloglar veya yayınların altlarındaki tartışma platformlarındaki bildirimlerden elde edilen kullanıcı fikir ve görüşleri gibi – Web sitesini kullanan kişiler (“Kullanıcılar”) tarafından sağlanmaktadır. MigrosTV web sitesinde yer alan hatasız, eksiksiz ve güncellenen bildirimlerin içeriğini saklı tutmasına rağmen, tedarikçilerinden veya MigrosTV kullanıcılarından sağlanan herhangi bir içeriğin hatasız ve eksiksiz olmasından sorumlu değildir. Web sitesinde yer alan herhangi bir görüşün, önerinin veya durumun eksiksizliğini ve hatasızlığını onaylamamakta ve bundan sorumlu olmamaktadır.

MigrosTV, kullanıcılar tarafından bildirim yoluyla sağlanan veya sitede doğrudan yer alan içeriğin ön gösterimine, düzeltilmesine veya çıkarılmasına dair herhangi bir yükümlülüğe sahip değildir.

Yukarıdaki hükümlere bakılmaksızın, MigrosTV, kendi takdir yetkisinde; içerikle ilgili herhangi bir ön gösterimde bulunma, düzeltme, çıkarma, kabul etmeme veya kaldırma gibi haklara (yükümlülüklere değil) sahiptir.

MigrosTV, medikal, danışmanlık, hukuk veya diğer profesyonel servis hizmetlerinin verilmesi ile ilgili değildir, web sitesi aracılığıyla kullanılan içerik bu mutabakat ile sağlanmaktadır.

MigrosTV içeriği sadece GENEL ÖNERİLER ve DESTEK BİLGİLER olarak planlanmıştır. Medikal veya sağlıksal bir uyarıya yönelik değildir veya herhangi bir şahsi sorun için bir medikal teşhis veya tedavi amaçlı oluşturulmamıştır.

Kullanıcılar İçin Kurallar

Mülkiyet ve Fikri Mülkiyet Hakları

MigrosTV, Migros TAŞ’ne aittir. Web sitesi aracılığıyla sunulan içerik, web sitesinin görünümü, tasarımı, ticari markaları, hizmet markaları ve web sitesinde görüntülenen program isimleri, Migros TAŞ mülkiyeti altındadır ve telif hakları ve diğer tescilli haklar ve yasalar tarafından korunmaktadır.

Kullanım Yetkisi İçeriği

MigrosTV, içerik üzerinde gösterilen ya da içerik ile bağlantılı olan telif hakkı bildirimi, marka bildirimi ya da diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini kaldırmamak veya gizlememek kaydıyla yalnız kişisel, ticari olmayan kullanımlar için MigrosTV’den içerik görüntülemek, sosyal medyadan paylaşmak, videolar sonunda verilen kodu kopyalamak suretiyle blog, web sitesi gibi platformlardan dağıtmak için kullanıcıya tam yetki vermeyen, devredilemez, iptal edilebilir limitli yetki tahsis eder. Web sitesinde mevcut bulunan içerik başka bir şekilde kaynak gösterilmeksizin, ya da MigrosTV’den önceden alınmış yazılı izin olmaksızın başka bir amaçla kullanılamaz.

Ticari Marka Tebliğleri

Bu Web sitesinde kullanılan tüm ticari markalar, hizmet markaları, logolar ve tasarımlar, gerek tescilli gerek tescilsiz, MigrosTV veya diğer üçüncü tarafların mülkiyeti altındadır. MigrosTV’ye ait olan  ticari markalar, hizmet markaları, logolar veya tasarımlar kaynak göstermeden kullanılamaz.

Tedarikçiler ya da Diğer Üçüncü Taraflarla İlişki

MigrosTV üzerinde bulunan ya da MigrosTV aracılığıyla ulaşılabilen üçüncü partiler ile olan ilişki yalnız kullanıcı  ve üçüncü taraflar arasındadır. Bu ilişkiler promosyonlara katılım, eğer varsa eşya ve teslimatı ve bu ilişkiler ile ilgili tüm şartlar, koşullar, garantiler ya da temsillerini içerir ama bunlarla sınırlı değildir. Bu bağlantılar yalnız kullanıcının yararına sağlanır ve bu üçüncü taraf web siteleri üzerinde bulunan içeriğin, mal ya da hizmetlerin MigrosTV tarafından tedarik edilmesi ya da bunlara MigrosTV tarafindan kefil olunması olarak yorumlanamaz. Bu sitelere erişim ve sitelerin kullanımı, içerik, ya da hizmetler dahil olmak üzere yalnız kullanıcının kendi tasarrufundadır.