MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Kadıköy’ün En Ünlü Yemek Mekanları

Merhaba Lezzet Avcıları! MigrosTV’nin “Halil Şef ile Lezzet Durakları” serisiyle yeni bir lezzet yolculuğuna hazır mısınız? Bu kez Halil Şef sizi İstanbul’un gizli hazine dolu semti, Kadıköy’e götürüyor. Hazır olun, çünkü bu video, damaklarınızı coşturacak bir lezzet şölenine davet ediyor!

İlk durağımız, Kadıköy Meydanı’nda gizlenen Menemenci Cemal Usta. Tam 18 farklı menemen çeşidiyle bu mekan, kahvaltı düşkünlerinin cenneti! Patatesli, karışık veya kaşarlı menemenler arasından favorinizi seçerken, Halil Şef’in önerisi ise tadına doyum olmayan karadut suyu ve ev yapımı doğal limonata ile bu lezzet deneyimini taçlandırmak.

Sıradaki durağımız, İstanbul’un Karadeniz Pidesi’nin en güzel adreslerinden biri olan Haçapuri Pide. Burada sizi, Karadeniz Pidesi ve haçapuri ile ödüllendirecekler. Bu muhteşem lezzetleri denemeden buradan ayrılmak haksızlık olur!

Kadıköy’deki bir sonraki durağımız, İtalyan lezzetlerinin büyüleyici dünyasına götüren Paul’s Lazanya. Burada, İtalya’nın tüm lezzetlerini hissedeceksiniz. Mutlaka tavsiye edilenlerden biri, ananaslı ve tavuklu lazanya. Bir de unutmadan sarımsaklı ve parmesanlı ekmekleri de deneyin, Halil Şef’in de bayıldığı bir lezzet!

Son olarak, Cafe Valeria’dayız. Ünlü Masterchef Türkiye yarışmacısı Tunahan Ak, Halil Şef’e bu lezzet yolculuğunda eşlik ediyor. Burada, Creme Brulee ve meyveli çikolatalı kruvasan gibi tatlılarla kahve keyfini taçlandırıyorlar. Bu muhteşem lezzetleri deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz!

Halil Şef ile Kadıköy’ün lezzet dolu sırlarını keşfedin.

Lezzet Durakları programının diğer bölümlerini izlemek için hemen tıklayın!

MigrosTV Youtube kanalını ziyaret etmek için hemen tıklayın!