Migros raflarındaki yıldız ürünlerden chia’yı tanıyalım. Chia nedir, chia’nın faydaları nelerdir bu videomuzda bulabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana Migros rafları, sizi yıldız ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. MigrosTV olarak da sıradaki videomuzda bu ürünlerden biri olan, son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz chia tohumunu sizinle buluşturup daha yakından tanımanızı istedik.

Ana vatanı Güney Amerika olup mutfaklarımıza kadar giren chia tohumunu ister puding yapımında isterseniz nefis ve doyurucu bir omlet yapımında kullanmak tamamen sizin seçiminize kalıyor; çünkü o her haliyle size sağlık katmaya çoktan hazır olan, gerçekten de yıldız bir ürün!

Hemen videomuzu izleyip chia tohumu nedir, chia tohumunun faydaları nelerdir, chia tohumu nasıl kullanılabilir, chia tohumu kilo vermeye yardımcı olur mu gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Videomuzdan sonra chia tohumuna tariflerinizde daha çok yer vermeye karar verirseniz de size en yakın Migros’tan onu kolayca temin edebilirsiniz. Keyifli seyirler!

EN ÇOK İZLENENLER