MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Sürdürülebilir Hayvancılık
Bölüm - 1 Canlı Hayvan Yetiştiriciliği

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 3 Video
 • 1

  Canlı Hayvan Yetiştiriciliği

  08:00
 • 2

  Taze Et İşletmelerinde Gıda Güvenliği

  07:00
 • 3

  Müşteri Memnuniyeti Kriterleri

  11:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Eğitim Tanıtımı: Hayvancılık üretiminde işimizin ve kaynaklarımızın sürdürülebilirliği; yeterli ve kaliteli gıda ürününün kriterlere uygun koşullarda üretildiği, ürünün beklentiyi karşıladığı, maliyet yönetimi yapılan, hayvanların yaşam alanlarının doğru hazırlandığı, çevrenin ve doğal kaynaklarının korunmasını geliştirecek sistem ve uygulamaların yapıldığı planlamalarla sağlanır. Eğitim videolarımızda, hayvancılık üretiminde hedef belirleme, canlı yada karkas üretim için dikkat edilmesi gereken konular ve satış ağı oluşturmada kurumsal firmalarla çalışma şartları  ve müşteri memnuniyetinin sağlanması konularını anlatıyoruz.

Eğitmen Tanıtımı: Ege Üniversitesi Gıda mühendisliği mezunu olan Arzu Şenpazar, izlenebilirlik projeleri, gıda güvenliği kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı’nın mevzuat çalışmaları ve Migros ürünlerinin üretim koşulları ile ilgili STK çalışmalarında yer almaktadır. Aynı zamanda tedarikçilerimize işlerinde gelişim göstermelerini sağlamak amacıyla bilgilendirmeler yapan Şenpazar, 2001 yılından bu yana Migros Ticaret A.Ş.’de ‘’ Taze – Kırmızı Et Kalite ve Arge Müdürü’’ olarak çalışmaktadır.

 • 26 Dakika
 • 3 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi