MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Aile İçi Etkileşim
Bölüm - 1 Ailenin Yeni Üyesini Beklerken

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 5 Video
 • 1

  Ailenin Yeni Üyesini Beklerken

  08:00
 • 2

  Yeni Yaşam Yeni Kurallar

  06:00
 • 3

  Temel Becerilerin Kazanılması

  05:00
 • 4

  Aile İçi İletişim

  05:00
 • 5

  Zor Yaşantılar

  07:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Ailemiz büyüdükçe sorumluluklarımız da artıyor. Bir takım olarak davranabilirsek her ne kadar yorucu da olsa neşeli bir macera bizi bekliyor. Aileye bebeğin katılması, yaşamın düzenlenemsi ve zorluklarla mücade etmede bu ipuçları işinize yarayacak.

Eğitimen: Psikoterapist, eğitmen ve toplumsal cinsiyet eşitliği aktivisti Ebru Tuay, Kaliforniya Eyalet Üniversitesi’nden ilişki terapileri alanında yüksek lisansını tamamlamıştır ve halen kendi iş yerinde psikoterapist olarak çalışmaktadır. Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme Organizasyonu (Empower Women by UN Women) tarafından 2016 yılında global şampiyonlar arasına seçilmiştir. “Kadının Adı Var” sahne gösterisinin yanı sıra, yayınlanmış kitapları ve “Kendimi Tanıyorum” adında yapmış olduğu bir televizyon programı da vardır. Tuay farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumlarda liderlik ve toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine eğitimler vermektedir. “Cam Tavan” adlı bir de podcast serisi bulunmaktadır.

1985 yılında İstanbul’da doğan Pedagog Gözde Erdoğan, kendi çocukluğunda karşılaştığı zorluklardan yola çıkarak çocukları anlamak üzere bir kariyer hayali kurmuş ve ilk gençliğine dek canlı tuttuğu bu ideali doğrultusunda 2003 yılında hacettepe üniversitesi Çocuk Gelişim ve Eğitimi bölümünde öğrenim görmeye başlamıştır. Gelişim Psikolojisi alanındaki öğreniminden sonra adım attığı profesyonel çalışma hayatında; ailelerin ve toplumun “sorunlu çocuk” suçlamasına tamamen karşı bir duruş sergileyerek asıl problemin “sorunlu aile” yapısında olduğuna inanmış ve bireysel danışmanlık yaklaşımını bu doğrultuda geliştirmiştir. Gözde Erdoğan yazdığı kitaplarla basamaklandırılmış bir eğitim modelini hedeflemektedir. Gözde Erdoğan, Gelişim Akademisi çatısı altına bireysel aile ve çocuk danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra “Ebeveyn Çalışanın Verimliliği”, “Çalışan Ebeveynin Stresle Baş Etme Yöntemlerdi”,”Çalışan Anne-Babalar için Dengeli Ebeveynlik” gibi başlıklar altında kurumsal firmalara eğitim, seminer ve workshop projeleri hazırlamakta ve hedef kitlesi yoğunlukla çocuk, anne ve aileler olan firmalara danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 • 31 Dakika
 • 5 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi