MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Devlet Destekli Hibe ve Teşvikler
Bölüm - 1 Devletten Alınabilecek Hibe Destekleri

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 2 Video
 • 1

  Devletten Alınabilecek Hibe Destekleri

  11:00
 • 2

  Yararlanılabilecek Teşvikler 

  15:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Girişimcilerin ve küçük ölçekli firmaların devletten alabilecekleri hibe ve teşviklerin neler olabileceği konusunda detaylı bilgiler içeren eğitim video serisidir. Siz de kendi girişimleriniz için devletten nasıl destekler alabileceğinizi merak ediyorsanız bu videoları mutlaka izleyin.

Eğitimen:

Pınar Özçaltepe gıda mühendisi ve aynı zamanda bir kadın girişimcidir. Sektördeki 12 yıllık deneyiminden sonra devlet destekleri ile ilgili firmaların tam takip sisteminin yetersiz olduğunu fark edince çalıştığı firmalardan konuyla ilgili edindiği bilgiye istinaden 3 sene önce KOSGEB’in girişimcilik desteği ile kendi işletmesini açmıştır. Şu an tüm sektörlere hitap eden portföyündeki yaklaşık 250 aktif firmayla tüm devlet destekleri ile ilgili hizmet sunmaktadır. Ayrıca gıda alanında denetim, eğitim ve danışmanlık yapan bir ekiple faaliyetlerini de sürdürmektedir.

 • 26 Dakika
 • 2 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi