MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Azerbaycan Yemeklerini Deniyoruz!

MigrosTV’den herkese merhaba! Halil Şef ile “Lezzet Durakları” programının yeni bir bölümüyle tekrar sizlerle buluşuyoruz. Serimizin önceki bölümlerinde İstanbul’un farklı semtlerini ziyaret ederek en lezzetli yemeklerini sizler için deneyimlemiştik. Bu bölümde ise Azerbaycan lezzetlerinin ülkemizdeki en güzel temsilcilerinden biri olan Zeferan Restoran’ını ziyaret ettik.

Şef Ramin Nuriyev’in elinden, onun misafirperverliğinde Azerbaycan mutfağından başta Şah Pilavı olmak üzere birbirinden lezzetli yemekleri, şerbetleri ve tatlıları denedik. Konu Azerbaycan olunca çay soframızı da kurduk elbette!

Sizler de videomuzu izleyerek Azerbaycan lezzetlerini görebilir, hangi yemeğin ne özelliği olduğunu Şef Ramin Nuriyev’den dinleyebilirsiniz.

Eğer bu harika lezzetleri denemek isterseniz Sultanahmet’e giderek Zeferan restoranını ziyaret edebilirsiniz. Harika bir manzara, usta şefin elinden çıkan büyüleyici lezzetler ile kendinizi ödüllendirip Azerbaycan kültürü ile daha yakından tanışabilirsiniz.

MigrosTV’de olmasını istediğiniz videoları yorum yazıp bir sonraki içeriğimizin ne olacağında bize ilham verebilirsiniz. Azerbaycan Yemeklerini Deniyoruz! gibi daha fazla video için Migros Türkiye’ye ABONE olun! ► Abone olmak için hemen tıklayın!

Bu videolar ilginizi çekecek!

Lezzet Durakları’nın diğer bölümlerini izlemek için hemen tıklayın!

Kıvanç Karadeniz ile İmza Tabaklar programını izlemek için hemen tıklayın!