MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Beyoğlu’nun En Ünlü Yemek Mekanları

Merhaba Lezzet Severler! MigrosTV’nin Lezzet Durakları programında daha önce Eminönü, Kurtuluş, Kadıköy, Maslak Sanayi ve Beşiktaş lezzet duraklarını gezmiştik. Programın bu heyecan verici bölümünde ise İstanbul’un eşsiz semti Beyoğlu’nun lezzet dolu sokaklarını keşfedeceğiz. Halil Şef rehberliğinde, bu unutulmaz lezzet yolculuğunda bizi takip edin.

🍔 İlk durağımız, İstanbul’un döner ve ıslak hamburgeriyle ünlü Kızılkayalar. Halil Şef’in favorisi olup olmadığını görmek için videoyu izleyin!

🥙 Ardından, Taksim’in gizli pide hazinesi Özdeveli Pide’ye uğruyoruz. Develi Cıvıklısı ve tahinli-cevizli pide, ağızlarımızın suyunu akıtacak.

🐟 Deniz ürünlerini sevenler için, Tunç Balık’ın kapısını çalıyoruz. Şefimiz, somonlu ve taramalı sandviçiyle ne kadar etkileniyor, göz atın.

🍢 Son durağımız Bilice Kebap, meşhur ciğer ve Adana kebabıyla bizi büyüleyecek. 9 çeşit ikramın tadını çıkarın.

Beyoğlu’nun tarihini ve lezzetlerini bu video ile keşfedin. Hangi lezzet durağını ziyaret etmeyi düşünüyorsunuz? Yorumlarda deneyimlerinizi paylaşın ve gelecekteki lezzet durakları için beklentilerinizi bizimle paylaşın.

Lezzet Durakları programının önceki bölümlerini izlemek için hemen tıklayın!

Ayrıca buraya tıklayarak MigrosTV Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.