MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Bir Ürünü Sosyal Medyada Tanıtmak
Bölüm - 1 Sosyal Medyada Diyalog

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 4 Video
 • 1

  Sosyal Medyada Diyalog

  06:00
 • 2

  Sosyal Medyada Hikayeleştirme

  06:00
 • 3

  Sosyal Medyada Değer Yaratmak

  05:00
 • 4

  Sosyal Medyada Yaygınlaşmak

  06:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Sosyal medya, ürünlerimizi ve kendimizi tanıtmamız için, bunların bir adım ilerisindeyse satış yapmamız için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bu fırsatı kazanca çevirmek için takipçilerle bir şekilde etkileşim yaratmak gerekiyor. 4 videoluk bu seride sosyal medyada diyalog kurmanın, hikayeleştirme yöntemiyle etkileşimin ve sonuç olarak da değer yaratmanın yolları ele alınıyor. Program, ürünlerinin bilinirliğini ve bulunurluğunu, en ekonomik, en etkili şekilde artırmak isteyen girişimcilere yönelik hazırlandı.

Eğitmen: Mustafa İlgün, Coca-Cola’da kurucu ekipte aldığı görevle iş yaşamına atıldı. Kariyerini Pirelli’de ticari pazarlama alanında ilerletti. Daha sonra Anadolu Efes’te Türkiye’de ve 5 ülkede marka yönetimi, ticari pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında üst düzey görevler üstlendi. Mustafa İlgün, 2014 yılında kurduğu İlgün Danışmanlık’ta eğitim ve danışmanlık faaliyetleriyle kariyerini sürdürmektedir.

 • 23 Dakika
 • 4 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi