MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Evde İşe Odaklanmanın Şifreleri
Bölüm - 1 Odaklanmanın Verimlilik İle İlişkisi

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 4 Video
 • 1

  Odaklanmanın Verimlilik İle İlişkisi

  03:00
 • 2

  Ev Ortamında Odaklanmak Neden Zor?

  04:00
 • 3

  Ev Ortamında Odaklanmak İçin Neler Yapılabilir?

  05:00
 • 4

  Odak Dağıtan Şeylerden Uzaklaşma İpuçları

  03:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Günümüz dünyasında bir işe odaklanabilmek giderek zorlaşıyor. Sosyal medya, çalan telefonlar, kafamızın içindeki sesler… Siz de normalde yarım saatte yapacağınız işi bir türlü odaklanıp tamamlayamıyor musunuz? Bu video serisinde duyacaklarınız zihninizi işinize daha iyi odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Eğitmen:

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bahar Akın, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA (işletme) yüksek lisansını bitirdi. 2019 yılında Beykent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında doktorasını tamamladı. Akademik bilgisini 15 yıllık kurumsal iş hayatı tecrübesiyle harmanlayan Akın, uzun yıllardır Sinerji Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı çatısında eğitimler vermektedir. Profesyonel imaj, değişim yönetimi, problem çözme ve karar alma, iletişim becerileri, yazılı iletişim teknikleri vb. eğitimleri farklı finans kuruluşlarına vermektedir. 2016 yılında kaleme aldığı ve karar kalitesini yükseltmenin yollarını anlattığı ‘Yap Gitsin’ isimli kitabı Alfa Yayınları’ndan Mona Kitap etiketiyle tüm kitapçılarda satışa sunulmuştur.

 • 15 Dakika
 • 4 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi