Evde Soğuk Kahve Nasıl Yapılır?
4 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 54 votes, average: 3,75 out of 5
3,75/5Toplam: 4 Oy
view 6.733
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

Evde Soğuk Kahve Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

“Yazın yükselen sıcaklarında bile kahveden vazgeçmem.” diyenler; size serinletici bir önerimiz var desek? Kahvenin müthiş lezzetinden, uyandırıcı etkisinden bir şey kaybetmeden sadece serinlik eklediğimiz tarif, bardaklara doluşturmak için tüm sevenlerini bekliyor.

Ünlü kafelerin menülerinde yer verdiği, farklı ve telaffuzu zor kelimelerle isimlendirdikleri kahveleri bir kenara bırakın; artık onların aynısını hatta daha güzelini evde kendi ellerinizle hazırlamak daha moda!

Ev partilerinize özellik, tatlı tatlı yaptığınız gıybetlere suç ortağı arıyorsanız bu soğuk kahve; kaynattığınız dedikodu kazanlarını biraz olsun serinletip suçunuzu hafifletecek! Yanına kurabiye, pasta ya da çikolatanın da çok yakışacağı soğuk kahveye bayılacağınızdan eminiz. Hadi, onunla tanışmak için daha fazla geç kalmayın ve yapımı hakkında tüm detaylar için videomuzu izleyin. Şimdiden serin sohbetler dileriz!

Evde soğuk kahve yapımı hakkında bilgiler, evde soğuk kahve yapımı nasıl olur, soğuk kahve yapımı malzemeleri, soğuk kahve yapılışı, soğuk kahve nasıl hazırlanır, soğuk kahve hazırlanışı, ev yapımı soğuk kahve ve sıcaklara yakışacak daha birçok lezzet MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın!

Evde Soğuk Kahve Yapımı:

1. Sunum yapılacak bardak buz ile doldurup buzluğa atın.
2. Bir kaba şeker ve kahve koyup yarım çay bardağı sıcak su ekleyin ve karıştırın.
3. Sunum bardağına soğuk süt ve kahve ekleyin.
4. Üzerine önceden çırpılan kremayı, sıkma torbası ya da poşet yardımıyla sıkın.
5. Son olarak çikolata rendesi ekleyin.

EN ÇOK İZLENENLER