MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Farklı İletişim Tarzlarını Anlamak
Bölüm - 1 Önyargıların İletişime Etkisi

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 4 Video
 • 1

  Önyargıların İletişime Etkisi

  04:00
 • 2

  İletişim Tarzlarını Anlamak İçin İpuçları

  03:00
 • 3

  İletişim Tarzları

  04:00
 • 4

  İletişim Tarzlarının Beklentileri ve Davranışları Uyarlama

  04:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

İş dünyasında başarımız iletişim gücümüzle doğrudan bağlantılı. İş ortaklarımızı, tedarikçilerimizi, çalışanlarımızı ve daha da önemlisi müşterilerimizi ikna etmemiz gereken birçok konu var.
Peki ikna sürecinde ne kadar etkiliyiz? Aslında cevaplamamız gereken soru şu: Anlattıklarım karşı tarafa doğru yansıyor mu, kendimi yeterince açık ifade edebiliyor muyum? Bu eğitimde bu sorunun cevabını birlikte bulacağız.

Eğitmen:

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olan Özlem Erkut hala aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak hayatına devam etmektedir. Özlem Erkut akademik ve profesyonel oyunculuk hayatında şekillendirdiği ve şekillendirmeye devam ettiği tüm bilgilerini 16 yıldır Sinerji Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı çatısı altında yapmış olduğu eğitimlerine aktarmıştır. Sahne tecrübesini, duygusal zekasını ve yaratıcı düşünme becerisini eğitimlerine aktaran Erkut, birçok başarılı eğitime imza atmıştır.

 • 15 Dakika
 • 4 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi