MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Girişimcinin Özgüven Rehberi
Bölüm - 1 Özgüven Nedir? Ne Değildir?

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 3 Video
 • 1

  Özgüven Nedir? Ne Değildir?

  05:00
 • 2

  Davranış Modelleri Ve Seçimler

  04:00
 • 3

  Özgüvenli Davranış Rehberi

  08:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Özgüvenimiz hayat içerisinde duygularımızı, davranışlarımız ve kararlarımızı etkileyen önemli bir konudur. Bu eğitim videosunda özgüvenimizi arttırmanın davranışsal yollarını bulacağız.

Eğitmen:

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Ebru Polat, aynı yıl ABD’de New York Üniversitesi’nde İşletme Finansı üzerine yüksek lisansını tamamladı. NLP Practitioner ve Masters programlarını tamamlayarak lisanslı NLP uzmanı ve eğitmeni oldu ve Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. Coaching Academy’den Comprehensive Coaching Certificate Programı’nı başarıyla tamamlamış olup, şu anda bireysel yaşam koçluğu, yönetici koçluğu ve kurumsal koçluk çalışmalarını sürdürmektedir. 2006 yılından itibaren eğitim sektörüne giren Polat, pek çok şirket ve kuruma “Kişisel Marka”, “Bireysel Motivasyon”, “Hayatımın Lideriyim”, “Eğitimcinin Eğitimi”, “Takım Çalışması”, “Çatışma Yönetimi”, “Yönetim Becerileri”, Liderlik, “Müzakere ve İkna”, “İletişim ve İlişki Yönetimi” eğitimlerini vermeye devam etmektedir.

 • 17 Dakika
 • 3 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi