MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Fatih’in En Lezzetli Yemekleri

Selamlar MigrosTV izleyicileri! Bu bölümde, Şefimiz Halil Şımır ile birlikte Fatih’in lezzet dolu sokaklarında kayboluyoruz. Kışın soğuk günlerinde sizi ısıtacak harika lezzetler ve unutulmaz tatlarla dolu bir yolculuk için hazır mısınız?

Paçacı Necip Usta’da Paça Çorbası ve Kavurma Şöleni!
İlk durağımız Paçacı Necip Usta! Şefimiz Halil Şımır, burada dumanı üstünde şifası içindeki paça çorbasını deneyimliyor. Ardından, Necip Usta’nın meşhur kavurmasının tadına bakıyor. Siz de bu lezzet şölenine katılın!

Meşhur Fatih Sarmacısı’nın Tatlı Dünyası!
Fatih’te ikinci durağımız, şerbetli tatlı sevenleri mest edecek bir yer: Meşhur Fatih Sarmacısı! Şefimiz, burada eşsiz bir tatlı olan Fatih Sarması’nın lezzetine doyuyor. Bu büyük görünen, ama bir dilimde kaybolan tatlıyı denemek için sizi de bekliyoruz!

Geleneksel Lezzetler: Kıztaşı Muhallebicisi
Şefimizin bir sonraki durağı, Kıztaşı Muhallebicisi! Kazandibi ve fıstıklı muhallebi lezzet şölenine davet ediyor. %70 manda sütünden yapılan bu tatlılar, eski usül bakır kazanlarda pişiriliyor ve gerçek bir lezzet şölenine dönüşüyor. Kaçırmayın!

Öz Kilis’te Lahmacun ve Kilis Tava Keyfi!
Son durağımız Öz Kilis! Şefimiz burada sarımsaklı ve soğanlı lahmacunun tadına bakıyor, ardından olmazsa olmaz Kilis Tava’yı deniyor. İçli köfte ve şiveydiz gibi lezzetleri de öneriyor. İstanbul’da en iyi Kilis Tava’nın nerede olduğunu öğrenmek için videoyu izlemeyi unutmayın!

Lezzet Durakları programının diğer bölümlerini izlemek için hemen tıklayın.

Ayrıca buraya tıklayarak MigrosTV Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.