Kolay Katmer Tarifi
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 2 Oy
view 5.319
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Kolay Katmer Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Ne kadar zararlı da olsa hamur işlerinden vazgeçemeyenler burada mı?

Her gün olmasa da arada bir herkes biraz hamur işini hak eder diye düşünüyoruz. Hele ki zorlu bir hafta sonrasında belki de evde yapılabilecek tek kahvaltıyı sadece kahvaltılıklarla geçirmeyi kimse istemez. Peynire, reçele şöyle sıcacık hamurdan lezzetli bir yoldaş gerek. Mesela tel tel ayrılan katmer nasıl olur? Şahane değil mi?

Katmer fikri hoş gelse de yapımı zor geliyorsa yaklaşın; çünkü sizi daha kahvaltı öğününden yoracak değiliz. Hadi bahaneleri, üşengeçlikleri bir kenara bırakın ve videomuzu izleyin. Öncesinde çayı da kaynatmayı unutmayın.

Kolay katmer yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda. Şimdiden afiyet olsun!

Kolay katmer yapımı, kolay katmer tarifi, kolay katmer yapılışı, kolay katmer nasıl yaparım, kolay katmer hazırlanışı, kolay katmer nasıl hazırlarım, evde kolay katmer, kahvaltılık kolay katmer ve daha birçok çay dostu öneri MigrosTV videolarında.

Kolay Katmer Yapımı:

1. Tereyağını uygun bir tava içerisinde tamamen eritin.
2. Ardından düz bir zemine baklavalık yufkayı serip içerisine eritmiş olduğunuz tereyağını ekleyip bir fıra yardımıyla tereyağını yaydırın.
3. Daha sonra kaymağı yufkanın orta kısmına gelişi güzel parçalar halinde koyun.
4. Toz fıstığı yaydırıp üzerine toz şekeri ilave edin ve dört bir yanından kare halde olacak
. ekilde kapatıp tavayada her iki yanı kızarana kadar pişirip servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER