MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Geri Dönüşüm
Bölüm - 1 Mısır Yapraklarıyla Dekoratif Ürün Yapımı

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 1 Video
  • 1

    Mısır Yapraklarıyla Dekoratif Ürün Yapımı

    05:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Eğitim Tanıtımı : Geri dönüşüm, yeniden değerlendirilebilme olanağı olan atıkların çeşitli işlemlerden geçerek üretim sürecine yeniden dahil olmasıdır. Doğamızı korumak için tekrar değerlendirilebilen atıklarla yeni ürünler elde edilmesi ise herkes adına önemli bir adımdır.
Eğitim videomuzda günlük hayatımızda tükettiğimiz lezzetli bir meyve olan mısırın yapraklarını kullanarak yapabileceğiniz dekoratif ürün önerisini paylaşıyoruz.

Eğitimen Tanıtımı: İzmit Meslek Lisesi- dekoratif el sanatları teknolojisi mezunu Dilek Akcan 2 yıl boyunca Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’ndan ( KO-MEK) aldığı eğitimlerle usta öğreticilik belgesi almaya hak kazanmıştır. Kendini geliştirmek adına İznik ve Kütahya illerinde değerli eğitmenlerden aldığı derslerle çinicilik alanında da kendini geliştiren Akcan, 2010 yılından bu yana Derince Halk Eğitim Merkezi dekoratif el sanatları alanında usta öğreticilik yapmaktadır.

  • 5 Dakika
  • 1 Video
  • Mobil, tablet, TV erişimi