Metabolizmayı Hızlandıran Zencefilli İçecek Tarifi
2 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 5
2,50/5Toplam: 2 Oy
view 868
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

Metabolizmayı Hızlandıran İçecek Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

“Aslında ben çok yemiyorum ki, metabolizmam yavaş ondan kilo alıyorum.” “Yediklerime dikkat ediyorum ama şu metabolizmam daha hızlı çalışsaydı ohooo!” “Ne yaparsam yapayım metabolizma hızımı artıramıyorum.” “Kısa zamanda daha hızlı nasıl kilo verebilirim ki?”

Sizin de aklınızda bu ve bunun gibi birçok cümle uçuşup duruyorsa bu içecek ile tanışmanın vakti çoktan gelmiş de geçiyor demektir. Yediklerinize gerçekten dikkat ediyor, gerekli egzersizleri ihmal etmiyorsanız size yardımcı olacak bir dost önerimiz var!

Zencefilli içecek sayesinde gerek yaş gerekse çeşitli hastalıklar nedeni ile yavaş çalışan metabolizmanızı biraz olsun dürtükleyip harekete geçirecek, kilo vermenize yardımcı olacak bu tarif için hemen videomuzu izleyin ve gerekli malzemeleri edinin. Aynı zamanda vitamin de dolu olan bu içecek hepinize iyi gelecek. Şimdiden afiyet olsun!

Metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek tarifi, metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek yapılışı, metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek yapımı, metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek nasıl yapılır, metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek nasıl hazırlanır, metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek malzemeleri, ev yapımı metabolizmayı hızlandıran zencefilli içecek ve daha birçok diyet dostu tarif için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Püf Noktası

Etkili olması için suyunuzu bir gece boyunca dolapta bekletip öyle tüketin.

Metabolizmayı Hızlandıran İçecek Yapımı:

1. Salatalıkları verevli soyup ince ince dilimleyin.
2. Daha sonra rendelenmiş zencefili ve dilimlenmiş limonu, nane yaprakları ile birlikte suyun içine koyup buzdolabında bekletin.
3. Dilerseniz süzebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER