MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Satış İpuçları
Bölüm - 1 Satış Nerede Başlar

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 5 Video
 • 1

  Satış Nerede Başlar

  03:00
 • 2

  İşimizi Hangi Boyutta Yapıyoruz?

  07:00
 • 3

  Satışta Danışman Kimliği Nasıl Oluşur?

  02:00
 • 4

  Satış Sonuç Mudur Yoksa Süreç Midir?

  02:00
 • 5

  Telaş Varsa Kusur Vardır. Neden?

  02:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Satış mesleği, yüzyıllar öncesine dayanan bir geçmişe sahip olmasına rağmen pek az kişi tarafından gerçek anlamda doğru bilgi ile yapılıyor. Size sunacağımız hap niteliğindeki 5 video ile satışın ana kavramlarına değinecek ve yanlış bilinen doğruları size aktaracağız.

Eğitmen: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. 1999 yılında henüz üniversite son sınıftayken, profesyonel iş hayatına otomotiv sektörüyle ilk adımı atma fırsatını yakaladı. 2004 yılında ise otomotiv mutfağındaki kariyerine devam ederek aynı markanın üretim şirketi olan Oyak-Renault Fabrikalarına transfer oldu. Lojistik akışların farklı birimlerinde yöneticilik yaptıktan sonra 2009 yılında Fabrika Üretim Planlama Sorumlusu olarak görev değişikliği yaptı. Eğitim alanına duyduğu ilgi ve edindiği tecrübeler dahilinde, firma bünyesindeki Eğitim Enstitüsünde uzmanı olduğu konularla ilgili eğitmenlik faaliyetleri de yürütmüştür. İzgören Akademi bünyesinde çok farklı içeriklerde eğitimler vermektedir.

 • 16 Dakika
 • 5 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi