Çeşit çeşit omletler; kahvaltılarda en çok aradığımız, yumurtanın en çok yakıştığı tariflerdendir. Omletin yer aldığı bir sofra hem daha özeldir hem de daha doyurucu!

Bu videomuzda Zeynep ve Ece Aydoğan’ın anlatımı ile tabakları nefis bir omlet ile buluşturmayı hedefledik. Peynir ve yumurta sayesinde bolca protein içeren, oldukça besleyici bu nefis omlet ile yumurta sevmeyen çocuklarınıza bile yumurtayı sevdirerek faydalı bir yemek saati düzenleyebilirsiniz.

Siz de çocuğunuzla birlikte bu kolay ve faydalı tarifi uygulayarak hem sıradaki öğününüzü hazırlamak hem de keyifli dakikalar geçirmek için hemen videomuzu izleyin. Şimdiden bol keyif ve afiyet dileriz!

Zeynep Zeze, Zeynep Aydoğan, Ece Aydoğan, omlet yapımı, omlet tarifi, omlet yapılışı, çocuklu aktiviteler ve daha birçok konudaki keyifli videolar için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

ZynpZeze ile Kahvaltılık Omlet Tarifi MigrosTV’de.

Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün MigrosTV’deyiz.

EN ÇOK İZLENENLER