Bayat Ekmekten Pizza
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 116
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Ekmekler, sofralarımızın ana seçeneklerinden biri olsa da kimi zaman ihtiyacımızdan fazla gelip bir köşede bayatlamaya maruz kalabilir. Her birimizin başına gelen bu mutlak sorunu çözebilmenin ise neyse ki çok lezzetli yolları mevcut! Nasıl mı?

Sıradaki videomuzda bayat ekmeklerin nasıl değerlendirileceği sorusuna değindik ve ortaya nefis bir tarif çıkardık! Mis kokusuyla tüm evi sarmalayıp ev halkını yataktan kolayca kaldıracak, lezzetiyle büyülerken sizi israf etmekten kurtaracak, çayla çok iyi gidecek bayat ekmekten pizza tarifimize bayılacağınızdan eminiz!
Salam, sosis, kaşar peyniri gibi seçeneklerle süslenip fırınla buluştuktan sonra taze ekmekleri bile kıskandıracak bayat ekmekten pizza yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda, şimdiden afiyet olsun!

YAPILIŞI:

1. İlk olarak bayat ekmekleri dilimleyin. Dilimlenen ekmeklerin üzerine sırasıyla kaşar peyniri, salam, sucuk, sosis, yeşil biber ve taze kekikleri ilave edin.
2. En son üzerine kaşar peyniri ilave ederek, önceden ısıtılmış 180 derecelik fırında 20 dakika kadar pişirip servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER