Etli Lavaş Dürüm Tarifi
6.379 votes, average: 4,54 out of 56.379 votes, average: 4,54 out of 56.379 votes, average: 4,54 out of 56.379 votes, average: 4,54 out of 56.379 votes, average: 4,54 out of 5
4,54/5Toplam: 6.379 Oy
view 59.677
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Etli Lavaş Dürüm Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Etli Lavaş Dürüm Tarifimiz ile kırmızı etin tadına varacaksınız! Lavaş içine saklanmış en iyi eti, közlenmiş patlıcan ve kırmızı biber ile hayal edebiliyor musunuz? Yoksa siz hala “Evde etli lavaş dürüm nasıl yapılır?” mı diyorsunuz? O zaman buyurun tarifimize bir göz atın!

Etli Lavaş Dürüm Yapımı:

1. Tavaya yağı koyup etleri soteleyin, kenara alın ve aynı tavada soğanı sarımsağı soteleyin.
2. Domatesleri ve biberi ekleyin sotelemeye devam edin, eti tekrar ekleyip karıştırıp ocaktan alın.
3. Lavaş ekmeğin ortasına et soteyi eşit şekilde dağıtıp, közlediğiniz biberleri ve patlıcanı ekleyin.
4. Sarıp servis edin.
.
.
.
100. lıklı ve lezzetli et yemeklerinin sırrı iyi ettedir. Migros'tan aldığınız etler güvenilirdir. Migros, Türkiye'nin her yöresinden düzenli olarak denetlediği iş ortağı çiftçilerden Türkiye'nin en büyük işletme kapasiteli kendi tesisine alım yaparak işler. Migros'taki tüm etler, Gıda - Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın belirlediği esaslara uygun şekilde çiftlikten sofraya kadar %100 veteriner hekim kontrolünde takip edilir. Migros Gıda Güvenliği Sistemi kapsamında 60 kişilik uzman kalite ekibi, 220 kalite kontrol noktasında denetimleri gerçekleştirir. Etler et işletme tesislerinden size ulaşana kadar 0-4 °C'de soğuk zincir ile her aşamada korunmaktadır.Migros'ta et reyonları her gün yeniden taze ürünler ile hazırlanır. Migros Perakende Akademisi, Taze Gıda Fakültesi, Et bölümünde eğitim göre kasaplar etleri sizin için hazırlar. Lezzetli, her damağa uygun %100 dana etinden üretilen köfteler, özel soslarla tatlandırılmış fırınlık ya da ızgaralık ve ihtiyacınız olan tüm etler sizin için hazırlanır. İyi et, iyi gelecek demektir.

EN ÇOK İZLENENLER