Ev Yapımı Hamburger Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4,00/5 Toplam: 5 Oy
view 2.759
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

Ev Yapımı Hamburger Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Hamburger; çocukların seçeneklerinin en başında gelen, vazgeçemedikleri, en etkili lezzetlerden biri. Dolayısı ile birçok ebeveynin de çocuklarını ödüllendirme tercihi..

Ancak maalesef ki pek sağlıklı sayılmayan, doğru beslenme konusunda pek önerilmeyen bir lezzet. Peki ya hamburgeri evde kendimiz hazırlasaydık? O zararlı katkı maddelerinden uzak, içine konan malzemeleri tamamıyla bildiğimiz, içinde sadece lezzet olan hamburgerler hazırlasak? “E aynı lezzeti yakalayamaz ki” demeyin. MigrosTV videoları ile elbet yakalanır. Hadi, çocuklar ve çocuk kalan yetişkinler için müthiş olacak bu tarifimizi uygulamaya başlayın ve oluşacak lezzetten parmaklarınızı şimdiden sakınmayı unutmayın.

Ev yapımı hamburger tarifi, evde hamburger yapımı, evde hamburger nasıl yapılır, katkısız hamburger köftesi, çocuklar için hamburger tarifi, çocuklara göre evde hamburger tarifi, evde lezzetli hamburger ve birçok tarif için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Püf Noktası:

Hamburger köftesinin lezzetli olması için kıymanın yağlı olması, sadece bir kez çekilmesi, yoğurma işleminin de çok fazla olmamasına dikkat edin.

Servis Önerisi:

Yanında patates kızartması ya da kekikle fırınlanmış patates dilimleri ile birlikte tüketebilirsiniz.

Ev Yapımı Hamburger Yapımı:

1. Önce mantarları doğrayıp soteleyin. Ardından soğanları doğrayın. Una batırıp kızartın.
2. Domates ve marulu da ayarladıktan sonra patatesleri yıkayıp elma dilim kesin.
3. Doğradığınız patatesleri kekik, biberiye ve tuz ile yağlayarak fırına atın. Hamburger köftesini tavada güzelce pişirin.
4. Pişen hamburger köftesinin üstüne cheddar peynirinizi koyun.
5. Ekmeklerinizi de ayni tavada kızarttıktan sonra ekmeğin en altına marul, domates, hamburger köftesi, sote mantar ve kızarmış soğanları koyun.
6. Patateslerle birlikte servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER