Halley Pasta Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 703
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
6

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Sevdiğiniz dostunuzun doğum gününü son anda hatırladınız ve onu pasta ile kutlayabilmek için şehirde açık pastane kalmadı mı? Ya da tamamen kendi emeğinizle bir pasta hazırlayıp ince düşünceniz ve el lezzetinizle onu büyülemek mi istiyorsunuz? Hele ki o şanslı kişi Halley bisküvilerine de bayılıyorsa sizi hemen Halley pasta yapımı ile tanıştırmak isteriz!

Pişirme derdinden de açık pastane bulma çabasından da çok uzaklarda olan Halley pasta ile özel günlerinizi kutlamak, çocuklarınızı sevinçten uçurmak, çay saatlerinizi şenlendirmek harika bir fikir olacak! Çünkü süt, krem şanti, Halley bisküvi, bolca damla çikolata ve ceviz gibi birbirinden nefis malzemelerden kötü bir pasta çıkma olasılığı pek düşük.
Eğer siz de tek başına bile harika olan Halley bisküvilerin sihrine inanıyorsanız geri kalan tüm detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz. Üzerine çikolata sosu gezdirip sunumu eşsiz hale getirerek iştahları iyice kabartmayı sakın unutmayın, şimdiden afiyet olsun!

YAPILIŞI:

1. İlk olarak bir kabın içerisinde krem şanti ve sütü kıvam alana kadar iyice çırpın ve dolapta iyice soğutun. 2.Halleyleri ufak ufak parçalara kesin, cevizleri de ufak parçalara ayırıp tüm malzemeleri krem şanti ile karıştırın.
3. Bir kek kalıbını hafif yağlayın.
4. İçerisine krem şantili harcı döküp buzdolabında bekletip servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER