MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda olsun istiyorsanız listeden seçim yapabilirsiniz.

Mevsim geçişlerinden olumsuz etkilenen cildinize bir iyilik yapmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu biliyoruz, o hâlde gelin peşimizden.

Yaz boyunca güneşin zararlı ışınlarından, havanın aşırı sıcaklarından her ne kadar korumaya çalışsanız da cildiniz yorgun düşebilir; ancak üzülmeyin çünkü bu durumun üstesinden gelmek mümkün.

Cildinizi canlandırmak, yepyeni ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için etkili bir maskenin nasıl hazırlandığını anlattığımız videomuz yayında. Hemen izleyin, uygulamaya geçin ve yorgun cildinizi iyileştirin.

Kil, gözenekler kanalıyla cildin en derin tabakalarına nüfuz eder ve buradaki kirleri çıkarır. Temizlenip açılan gözenekleri sıkılaştırır. Cildi besler ve onarır.

Cilt maskesi tarifi, cilt maskesi malzemeleri, cilt maskesi nasıl hazırlanır, cilt maskesi nasıl yapılır, ev yapımı cilt maskesi, cilt canlandırmak için ne yapılmalıdır, sonbaharda cilt bakımı ve daha birçok güzellik sırrı için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

YAPILIŞI:

1. İki yemek kaşığı kili, 4-5 yemek kaşığı suda eritin.
2. Yüzünüzden akmayacak bir kıvama gelince içine 1 çay kaşığı bal ekleyip karıştırın.
3. Sonra yüzünüze sürün. Kuruduktan sonra ılık su ile yıkayın.

EN ÇOK İZLENENLER