Gün içinde sürekli meşguliyeti olan ellerimiz yıpranma oranı özellikle yaz aralığında sıcak ve kuru hava ile birlikte iyice artıyor, tabii ki tırnaklarımızın da… Biz de evde kolayca uygulayabileceğiniz, doğal ürünler içeren bu karışımla etkili bir maske hazırlayalım istedik. Detaylar için videomuzu izleyin.

Tırnaklarımız, âdeta doğal aksesuarlarımız gibidir. Uyumlu renklerde ojeler ile boyanan tırnaklar sayesinde en güzel kıyafetlerimizi şahane bir şekilde kombinlemek; hatta hayat enerjimizi bile yükseltmek mümkündür.

Eğer ki önlem almadıysanız sürekli uygulanan ojeler ve diğer dikkatsizlikler sonucunda tırnaklarınızın kuruyup dökülmesi güçlü ve can sıkan olasılıklar arasında yerini alır. Bu durumu yaşamamak hem kombinlerinize hem de tırnak sağlığınıza zarar getirmemek adına kuruyan tırnaklar için iksir niteliğindeki bir karışımın tarifini veriyoruz!

Düzenli olarak uyguladığınızda kısa zamanda farkı görebileceğiniz, tamamen doğal tarifin tüm detayları videomuzda. Şimdiden kolaylıklar dileriz!

Kuru tırnaklar için ne yapmalı, kuru tırnaklar için yapılması gerekenler, kuru tırnaklar için doğal tarif, kuru tırnaklar için öneriler, kuru tırnaklar nasıl iyileşir, kuru tırnaklar için bakım önerisi, kuru tırnakların tedavisi ve daha birçok pratik güzellik önerisi MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

EN ÇOK İZLENENLER