Onları Çok Seviyoruz! Babalar Günü’nde Yapılabilecek 5 Plan Önerisi

Hafta sonunda, bizi hatırlanması gereken çok anlamlı bir gün bekliyor; Babalar Günü! Maceracı, sportmen, evcil, teknoloji gurusu… Tarzı fark etmeksizin, her babanın ortak noktası kocaman yüreğiyle hayattaki destek kuvvetimiz olmaları. Bu Babalar Günü’nde nasıl bir plan yapmak istediğine karar veremeyen, babasının kızına veya oğluna fikir verecek öneriler!

1. Kamp

Babalar Günü’nün, Pazar günü olması yani tatil günüyle eş zamanlı kutlanması, yapmak istenilen planlar için avantaj sağlıyor. Hafta sonunu, babanızla birlikte; katılımcı olmak isteyen anneleri de geri çevirmeyelim, şehir dışına küçük bir kamp tatili kaçamağına götürmek herkese çok iyi gelecektir.

migrostv_kampsl_v1_180517

2. Güne Başlangıç Koşusu

Sağlığına dikkat eden, zinde kalmayı hayat felsefesi haline getirmiş, spor yapmayı çok seven babaları da iyi biliriz. Günlük rutinini, başlangıcından sonuna kadar programlamayı prensip haline getirmiş bu tatlı babalara yapılacak en mutluluk verici sürpriz onlarla birlikte güne sabah koşusuna başlamak olabilir.

kosu

3. Müze Gezisi

Eğer sanat sever bir babaya sahipseniz onun için verebileceğiniz en anlamlı hediye müze, galeri, tiyatro, sinema gibi etkinliklere ait birlikte bir gezi veya bilet olabilir.

sahne_sanatı

4. Leziz Bir Öğün

Mutfakta zaman geçirmeyi seven, tüm aileye özel masa kuran ve değişik lezzetleri birleştirerek yeni tatlar üretmeye gönül veren evinizin şefi babalar için verilebilecek en güzel hediye, onu dünya mutfağından çeşitli lezzetler sunan bir restorana götürmek veya belki de mutfağa girip onun için beklenmedik bir yemek hazırlamak olabilir.

italyan yemek kültürü

5. Balık Tutmaya Gitmek

Doğa sporlarına oldukça ilgili birçok baba vardır. Yeşilin içerisinde olmak onlar için hayatın en büyük motivasyonudur. Siz de doğa tutkunu bir babaya sahipseniz, belki de bu hafta sonu onunla birlikte balığa gitmek, ona verilebilecek en güzel hediye olabilir.

balik-kokusu