Sevdiklerinize Özel Yeni Yıl Mesajları!

Yeni yıl bağıra bağıra geliyor. İstedik ki sevdiklerinize özel mesajlarla yeni yılın son gününü unutulmaz kılın. 2016’da istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle!

yilbasi-yeni-yil-dilekleri-cover

1- 2016’da gözünden damlayan yaş mutluluğa, kalbinden damlayan sevgi kusursuz bir aşka, ruhundan damlayan huzur da sonsuz bir mutluluğa isabet etsin!

yeniyil1

2- Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu yılla… Toplu mesaj sandın değil mi? 🙂 Senin için tek bir dileğim var; mutluluk kapını çalmasın, kırsın! Seni sevdiğimi söylemiş miydim?

yeniyil

3- Sana mesaj atarken sanki kalbim yerinden oynuyor. Çok iyi bir yıl olsun istiyorum; sana, bana ve tüm sevdiklerimize. Seni dün seviyordum, bugün de seviyorum, yıllar geçtikçe katlanarak sevmeye devam edeceğim. İyi ki varsın!

yeniyil2

4- O değil de aklıma ne geldi, şaka maka bir yıl daha eskittik farkında mısın? Güzel bir yıl değil; güzel bir 10 yıl diliyorum sana, bana, sevdiklerimize… Her şey güzel olsun, kalbin mutlulukla dolsun!

yeniyil3

5- Seneye görüşüüüüürüüüz! Evet, beklemiyordun ama bu iğrenç espriyi yapmak sana boynumun borcu. Beni biraz uyuz ettin geçen sene ama 2016’da daha iyi bir performans bekliyorum senden. Haydi, kaçtım ben, iyi yılllar! 🙂

yeniyil4

6- Geçen sene bugünü hatırlıyor musun? Nasıl da eğlenmiştik. Şimdi uzaktasın, bu sene mesafeler girdi ama bu bizi yıldırır mı? Yeni yılımız kutlu olsun, bir sonraki yıl nasılsa beraber değil miyiz? 🙂

yeniyil5

7- Bu sene yanında olamadığım için çok üzgünüm. Ama bil ki aslında kalbim şu an yanı başında oturuyor. Kalplerimiz ayrılmadıkça hangi mesafe bizi ayıracakmış! İyi seneler!

yeniyil6

8- Çirkin çirkin şakalar yapasım var aslında sana. Ama yeni yılın son günü beynini bunlarla yormayayım dedim. Yeni yılın kutlu olsun dostum!

9- Sana iyi yıllar dilemeden önce bana aldığın hediyeyi görmem lazım, yok öyle bedavadan mutlu yıllar falan… Evet, ne aldın; hayır ona göre kutlayacağım 🙂

10- Kalbine atlarım, yeni yılını kutlarım!

11- Vurur yüze ifadesi, yeni yılın kutlu olsun bi’tanesi!