Deniz Makarnası ile Neler Yapılabildiğine İnanamayacaksınız!

Deniz makarnalarını bilirsiniz değil mi? Suyun üzerinde durmanızı sağlayan süngerler. Yazın habercisi desek yeridir hani. Heh işte o süngerlerle şahane şeyler yapılabiliniyormuş. Tatilden döndükten sonra nereye konsa göze batan bu kuru kalabalık makarnalar için şahane fikirlerimiz var.

1- Makarnayı ikiye kesip, çocuğunuza yarış pisti yapabilirsiniz. Küçük arabalar için ideal! Önüne de minik rampalar koydunuz mu, oldu bu iş!

yarış

2- Havuz keyfinize keyif katacak bir önerimiz de var. Havuzda bir yandan güneşin tadını çıkarırken bir yandan susayan damağınızı enfes kokteyller ile şenlendirebilirsiniz. Sosisi ikiye kesip bardaklık yapma fikri hiç de fena değil!

havuz_sosisi

3- Çöp kutunuzun etrafına geçirebilir, taşıma işlemini daha kolay yapabilirsiniz. Üstelik daha sempatik de durabilir sanki.

çöp

4- Mesela şöyle bir parti fikrine ne dersiniz? Çocuklara eğlenceli anlar yaşatabilir, sevimli hayvan figürleri yapabilirsiniz.

at

5- Amerikan servislerini rulo halinde sosisin üzerine sarabilir, kırışmalarını engelleyebilirsiniz.

amerikan_servis

6- Eğer küçük ve hareketli bir çocuğunuz varsa, köşe kenarlara çarpmasını önlemek için makarnalı bir önlem alabilirsiniz 🙂

sehpa

7- Renkli keçelerle ile etrafını süsleyebilir, evinize farklı bir dekor yapabilirsiniz.

dekor

Kendin yap projelerine meraklıysanız, bizi takip ettiğiniz iyi oldu; bizde daha neler var bir bilseniz! 😉