MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Özge Kopuz ile Fondü Yapımı

Sıradaki videomuzda sadece tatlı tarifi değil, tatlı dakikalar geçirmenin de sırrını veriyoruz, yaklaşın!

Ana vatanı İsviçre olarak bilinse de Fransa ve İtalya’ya özgü sayılan, çocukların da yetişkinlerin de bayıldığı nefis tatlı fondü ile tanışmaya hazır mısınız?
Vitamin dolu çeşitli meyvelerin, mutluluk veren çikolata ile lezzetli buluşması olan fondü için lüks kafelere gitmeye gerek yok! Lüks kafeleri evinize getirecek nefis tarifimizi dikkatle izleyip kolayca uygulayabilirsiniz.

Portatif bir ocak üzerinde ısıtılıp hazırlanan sıcacık, akışkan çikolataya bandıra bandıra yiyebileceğiniz leziz meyveler; parmaklarınızı tehlikeye atabilir bizden uyarması!
Özge Kopuz’un keyifli anlatımı ile daha da lezzetlenecek, en sevdiğiniz meyveleri tercih ederek daha da güzelleşecek fondü ile gününüzün puanını yükseltin!

Hadi; siz de çocuğunuzla birlikte mutfağa girin, lezzet dolu keyifli dakikalar için kolları sıvayın ve fondü hazırlığına başlayın. Şimdiden çikolataya bulanmış, keyifli dakikalar dileriz!

Fondü tarifi, fondü yapımı, Özge Kopuz, nefis fondü tarifi, fondü malzemeleri, ev yapımı fondü, fondü nasıl yapılır, fondü nasıl hazırlanır, fondü yapılışı, fondü hazırlanışı, pratik fondü yapımı ve daha birçok kolay tatlı tarifi MigrosTV videolarında sizi bekliyor. Bizden ayrılmayın.