MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Tarıma Giriş
Bölüm - 1 Toprak Bilgisi ve Bitki Besleme

Bu etkinliği görebilmek için üye girişi yapın.

Eğitim Seti - 4 Video
 • 1

  Toprak Bilgisi ve Bitki Besleme

  05:00
 • 2

  Örtü Altı Sistemleri (Seracılık)

  05:00
 • 3

  Bahçe ve Tarla Bitkileri

  03:00
 • 4

  Tarımsal Yapılar ve Sulama

  04:00

Satın aldığınız kadın akademisi içeriğini görüntüleyebilmek için kasa fişinizde veya Migros Sanal Market teslimat formu ekranında yer alan PNR kodunuzu girin.

Tarıma ilgi duyuyorsunuz ama temel kavramlar hakkında bilginizin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Nereden başlamak gerekir merak mı ediyorsunuz? O zaman bu eğitim serisi tam size göre. Temel seviyede tarımla ilgiler bilgiler alacağınız bu eğitim serisinde; toprak bilgisi, bitki besleme, bahçe ve tarla bitkilerinin farkları, örtü altı sera sistemleri ve sulama gibi konuları göreceksiniz.

Eğitmen: Merve Gülistan Aydın; 1991 tarihinde Elazığ’da doğdu. 2011 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Organik Tarım bölümünü kazandı ve 2013 yılında okul birinciliğiyle ön lisans programını tamamladı. Lisans eğitimini de Ondokuz Mayıs üniversitesi Tarım Ekonomisi’nde tamamlayan Merve Gülistan Aydın, 2017 yılında Türkiye’nin ilk ve tek biyodinamik çiftliği olan İstafil Çiftliği’nde sorumlu ziraat mühendisi olarak çalışmaya başladı. 2019 yılında buradaki işine sadece danışman olarak devam edip, Merve Gülistan Aydın Tarımsal Danışmanlık ve Peyzaj şirketini kurdu. Şu an Türkiye’nin birçok bölgesine tarım danışmanlığı yapmakta, Çileklidere Çiftliği’nde işletme müdürü olarak çalışmaya devam etmekte ve Agro TV’de belirli günlerde tarım içerikli program yapmaktadır.

 • 17 Dakika
 • 4 Video
 • Mobil, tablet, TV erişimi