Affogato Tarifi
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00/5Toplam: 1 Oy
view 1.690
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

Affogato Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Kahvenin hayatının her anında olmasını sevenler, “Kahve içmeden ayılamıyorum.” diyenler, elinden gelse hayatının her anına şöyle bir tutam kahve serpmeyi isteyenler bu tarif için mutfaklara koşabilir!

Dondurmanın tatlı büyüsü ile espressonun acı tadının arkadaşlığını anlatan affogato; enfes bir tatlı hikayesi. Sıcak kahvenin altında adeta boğulan zavallı dondurmadan dolayı İtalyanca’da “boğulmuş” anlamına gelen “affogato” sözcüğü ile isimlendirilen tatlı, sizi büyülü bir keşfe çıkaracak. Dondurmanın üzerine dökülen espressonun ağır çekimdeki buluşması; adeta gözleri yaşartan, kalpleri yumuşatan, mideleri gülümseten bir anın temellerini atacak.

Espresso ile eriyen dondurmaya, hayranlığınız ile eriyip eşlik etmek için detaylar videomuzda.

Affogato nasıl yapılır, nefis affogato tarifi, evde affogato yapımı, ev yapımı affogato, kolay affogato yapımı, affogato tatlısı nasıl yapılır ve daha birçok farklı tatlı tarifi için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Affogato Yapımı:

1. 2 top vanilyalı dondurmayı geniş bir bardağa koyup üzerine espressomuzu döküyoruz.
2. Arzu ederseniz karamel sosu ile süsleyebilirsiniz. Afiyet olsun.

EN ÇOK İZLENENLER