MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Kıvanç ile Tadıyoruz Özel Bölüm! Alican, Batuhan, Hasan, Eren ve Çağatay

MigrosTV’den herkese merhabalar! Kıvanç Karadeniz’in sunumuyla, Kıvanç ile Tadıyoruz programının bir başka lezzet dolu bölümü ile karşınızdayız. Bu sefer Şef Kıvanç, Masterchef Türkiye All Star yarışmasının sevilen isimlerini restoranlarında ziyaret ediyor. Çağatay Akgül, Batuhan Bayır ve Eren Kaşıkçı’nın restoranlarına konuk oluyor.

Kıvanç Şef ilk olarak Çağatay Akgül’ün yeni açılan Yarımca isimli restoranına gitti. Burada günlük ve taze olarak hazırlanan çiğ börekleri tattı. Çağatay Akgül, yakın zamanda içli köfteyi de menüsüne eklemeyi düşündüğünü söyledi. Çağatay, yarışmada en zorlandığı anın ise bamyadan tatlı yapmaya çalıştığı an olduğunu söyledi.

Çağatay’a başarılar dileyen Kıvanç Şef Batuhan Bayır’ın Akaretlerdeki Broger isimli restoranına doğru yola çıktı.

Yarışmadaki sakin tavırları ile dikkat çeken Batuhan Bayır en lezzetli yemeklerini Kıvanç Şef için hazırlamış. Batuhan Bayır ürünlerinin hiçbirinde katkı maddesi olmadığını da özellikle vurguluyor. Kendisi, şefimizin tatması için kızarmış mantı, hamburger, taco ve kruvasan hazırlamış. Tadımlar keyifli bir şekilde devam ederken Alican Sabunsoy’da videomuza dahil oluyor ve yakın arkadaşlıklarıyla tanınan muhteşem 3’lü tamamlanmış oluyor. Yarışmaya dair keyifli bir sohbette geçerken Batuhan Bayır yarışmanın ilk 3 ayı çok zorlandığını ancak sonrasında alıştığını ve şimdi çok keyifli bir şekilde yarışmada ilerlediğini söylüyor.

Lezzetli yemeklere doymayan Kıvanç Şef, 2021 Masterchef Türkiye Şampiyonu Eren Kaşıkçı’nın yani Kızıl Sakal’ın Kadıköy’de açılışı olan Kızıl Sakal Sandviç restoranına gidiyor.

Açılışta büyük bir kalabalıkta sevenleriyle buluşan şefimiz bir yandan da Eren Kaşıkçı’dan sunduğu lezzetler hakkında bilgi alıyor. Birbirinden lezzetli sandviçleri sunan Eren Şef :’’ Lezzeti Sokağa Taşıdık.’’ diyor.

Son olarak açılışta Eren Şef’e destek olmak için orada bulunan Hasan Biltekin ile de sohbet eden Kıvanç Şef bu keyifli bölümü tamamlıyor.

Kıvanç ile Tadıyoruz programının diğer bölümlerini izlemek için hemen tıklayın!

Ayrıca buraya tıklayarak MigrosTV Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.